Długopisy reklamowe z nadrukiem gadżet

Długopisy reklamowe z nadrukiem reklamowym to jeden z prostszych i jednocześnie skutecznych gadżetów reklamowych. Do produkcji długopisów reklamowych wykorzystujemy różne materiały. Najczęściej spotykamy te najprostsze plastikowe oraz nieco bardziej ekskluzywne, długopisy metalowe z grawerem laserowym. Ostatnio coraz częściej spotykamy takie materiały jak drewno, karton, czy inne proekologiczne formy.
Długopisu to jeden z najbardziej pożądanych gadżetów reklamowych. Jak wspomnieliśmy prosty i taki, który będzie z Twoim Klientem bardzo długo, ponad to jest to przedmiot typowo użytkowy, a nadruk Twojego logo bardzo długo będzie przypominać Twojemu kontrahentowi o Twojej firmie i ofercie.

Jak  znakowane są długopisy reklamowe

Długopisy znakujemy przede wszystkim z jednej strony, tzw. z nadrukiem jednostronnym, albo w przypadku metalowych z grawerem jednostronnym. Wydaje się to być wystarczające dla potrzeb reklamowych firm. Oczywiści, jeśli istnieje taka potrzeba można wykonać nadruk czy grawer z obu stron długopisów, jak również jeśli sytuacja tego wymaga, w nietypowych miejscach.
Nadruki na produkcie długopisy reklamowe wykonuje się zazwyczaj metodą tampodruku. Pozwala ona na bezpośrednie nadrukowanie logo, czy tez tekstu informacyjnego w 1, 2 lub 3 kolorach. Nie polecamy większej ilości kolorów znakowania w tej technologii ze względu na dość wysokie koszty przygotowania matryc, jak również stopień skomplikowania. Pamiętajmy, że każdy dodatkowy kolor to dodatkowa matryca, a więc kolejny koszt. Ma to szczególne znaczenie przy produkcji niskonakładowej, gdzie koszty startowe matryc będą generować wysoki koszt jednostkowy.

Grawer laserowy na długopisach

Długopisy reklamowe z grawerem laserowym znakuje się, jak sama nazwa wskazuje, za pomocą grawerowania laserowego. Polega ono w uproszczeniu na „rysowaniu” na powierzchni długopisu reklamowego wiązką lasera wizerunku reklamowego, np. logo.
Z powierzchni długopisu odparowywana jest warstewka lakieru, co odsłania materiał z jakiego jest wykonany. Jako, że zazwyczaj wykonuje się długopisy z aluminium, grawer ma kolor biały lub zbliżony do białego. Taki sposób znakowania zdecydowanie lepiej sprawdza się na gadżetach w ciemniejszych kolorach.
Oczywiście temat długopisów reklamowych potraktowaliśmy dość skrótowo, albowiem dostępnych form i możliwości na rynku reklamowych jest bardzo wiele. Zachęcamy do zaglądania na nasz blog do kategorii Gadżety reklamowe dla firm gdzie publikujemy więcej tekstów. Długopisy reklamowe z nadrukiem zamówisz w Wyszkowie i to nawet bez wychodzenia z biura. Nie musisz ruszać się zza biurka.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.